Pomoc

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jak dodać Ogłoszenie?

Zamieszczanie ogłoszeń w Serwisie ibo-ogloszenia.pl jest łatwe i całkowicie darmowe. Aby zamieścić ogłoszenie za darmo i bez rejestracji należy kliknąć w przycisk "Dodaj ogłoszenie za darmo, bez rejestracji", wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin. Następnie trzeba kliknąć w przycisk "Dodaj ogoszenie" i potwierdzić dodanie ogłoszenia klikając w link otrzymany w mailu podanym w formularzu ogłoszeniowym. Po potwierdzeniu ogłoszenia w mailu ogłoszenie automatycznie staje się aktywne i widoczne na liście ogloszeń w Serwisie.

2. Jak odzyskać zapomniane hasło?

Odzyskiwanie hasła jest proste i zajmuje kilka sekund. Aby odzyskać hasło należy kliknąć w przycisk "Zarejestuj lub zaloguj się" następnie kliknąć w przycisk "Zapomniałeś hasła?". Kolejnie należy podać e-mail, który służył do logowania i na który ma zostać wysłane hasło. Po podaniu e-maila i kliknięciu w przycisk "Wyślij e-mail z przypomnieniem" automatycznie zostanie wysłane nowe, wygenerowane przez system hasło. Nowe haso można zmienić po zalogowaniu się na swoim koncie.

3. Czego nie mogę oferować?

Wykaz zakazanych oraz dopuszczonych warunkowo przedmiotów jak i zdjęć można znaleźć w załączniku nr.2 regulaminu Serwisu ibo-ogloszenia.pl .

4. Co daje ogłoszenie Pemium?

Ogłoszenie Premium to ogłoszenie w Serwisie ibo-ogloszenia.pl , które przez kilka dni (7 lub 30 w zależności od wybranego pakietu) jest wyróżnione tłem, napisem "Premium" oraz posiada dodatkową opcję pozwalającą na rotacyjne wyświetlanie Ogłoszenia Premium na początku listy wszystkich ogłoszeń. Tak więc ogłoszenie Premium jest ogłoszeniem rzucającym się w oczy a co za tym idzie interesuje się nim większa liczba osób.

5. Co daje rejestracja w Serwisie ibo.ogloszenia.pl?

Rejestracja czyli utworzenie konta jest prosta, całkowicie darmowa i zapewnia Użytkownikowi pełen dostęp do jego ogłszeń (np. w celu ich edytowania, promowania lub usunięcia). Oprócz edytowania i promowania ogłoszenia zarejestrowany Użytkownik może włączyć otrzymywanie powiadomień na e-mail o nowych interesującyhch Go ogłoszeniach . Aktywacja konta i rejestracja w Serwisie ibo-ogloszenia.pl następuje po utworzeniu hasła, wskazaniu adresu e-mail oraz aktywowaniu go poprzez kliknięcie w link wysyłany przez Serwis na podany adres e-mail.

6. Czy dodawanie ogłoszenia jest darmowe?

Dodawanie ogłoszeń w serwisie ibo-ogloszenia.pl jest całkowicie darmowe i nie wymaga rejestracji. Można jednak dobrowolnie założyć konto i korzystać z dodatkowych opcji Serwisu (np. promowania swoich ogłoszeń).

7. Jak sprawić aby ogłoszenie było atrakcyjne?

Aby ogłoszenie było atrakcyjne trzeba pamiętać o dokładnym opisie wystawianego przedmiotu oraz dodaniu zdjęć dobrej jakości. Najbardziej jednak atrakcyjność ogłoszenia podnosi jego promowanie, czyli wyróżnienie ogłoszenia kolorem oraz napisem "Premium". Promowanie ogłoszenia zapewnia również rotacyjne wyświetlanie ogłoszenia w liście ogłoszeń Premium na początku listy wszystkich ogłoszeń. Takie ogłoszenie rzuca się w oczy i staje się atrakcyjne dla Użytkowników Serwisu.

8. Jak skontaktować się z Ogłoszeniodawcą?

Aby skontaktować się z Ogłoszeniodawcą należy kliknąć w przycisk "napisz do ogłoszeniodawcy". Po kliknięciu będzie można skorzystać z formularza kontaktowego z Ogłoszeniodawcą.

9. Czy Serwis ibo-ogloszenia.pl pośredniczy w transakcjach?

Serwis ibo-ogloszenia.pl nie pośredniczy w żadnych transakcjach a co za tym idzie nie pobiera żadnych prowizji czy ukrytych, dodatkowych opłat. 


Serwis ibo-ogloszenia.pl - formularz kontaktowy